Google Play parduotuvę papildys per 600 filmų iš MGM

MGMGoogle ir toliau stipriai dirba ties Play skaitmenine parduotuve, stengiamasi vartotojams suteikti kuo daugiau turinio pasirinkimui. Visai nesenai, buvo pranešta, kad Google pasirašė bendradarbiavimo sutartį su kino kompanija Paramount. To pasekoje Youtube ir Google Play paslaugose atsirado per 500 naujų kūrinių.

Šiandien, paskelbtos naujienos apie dar vieną sutartį. Šį kart, Google sudarė sutartį su Metro Goldwyn Mayer (MGM) kompanija. Tai reiškia, kad į Play parduotuvę ir Youtube bus pridėta per 600 gerai žinomų filmų.  Pranešama, kad jau pradėti kūrinių įkelimo darbai, kurie gali užtrukti iki poros savaičių. Žinant, kad Google dažnai skelbia įvairias akcijas, išsinuomoti filmą vakarui gali būti pigiau, nei nuvažiuoti iki artimiausio nuomos punkto ar parduotuvės. Geriausiai žinomi filmai iš MGM: Rocky, Robocop, Terminator.. Pamenate juos?

Vienintelis trūkumas yra tai, kad pasirašyta sutartis negalioja naujausiems filmams, todėl kino teatruose rodomu filmų išsinuomoti negaėsime. Na, bent jau artimiausiu metu.

Pranešti apie klaidą

Pranešti apie klaidąUždaryti